w domu

Czujcie się jak

Kursy języka polskiego w Warszawie i online, które pomogą Wam w codziennej integracji oraz w pracy

Polski tak, jak Ci wygodnie

W małych grupach lub indywidualnie
Dla każdego poziomu lub od zera — z wydaniem certyfikatu
Z płatnością miesięczną lub z góry ze zniżką
Z native-speakerem lub w Twoim języku
Do celów prywatnych, Karty Polaka lub egzaminu państwowego B1
Stacjonarnie w Warszawie lub online — wszystkie zajęcia są nagrywane
Wydarzenia
szkoły
— bezpłatnie dla studentów!
Przejście na wyższy
poziom —
ze zniżką!
Ze znajomymi i rodziną!
taniej!

Ucz się z tymi, którzy są

Wszyscy nasi lektorzy to dyplomowani specjaliści z Polski, Ukrainy i Białorusi. Profesjonalnie studiowali filologię polską i pedagogikę na najlepszych polskich uniwersytetach.

Ci bliscy duchem

Twój wynik
B1
Twój wynik
B1

osiągają

z nami wyniki

Studenci

Znajdziemy kurs, który najlepiej odpowiada Twojemu obecnemu poziomowi i celom. Nie wiesz, od czego zacząć? Zrób nasz test poziomujący z języka polskiego, a my się z Tobą skontaktujemy.
Co o nas mówią
Źródło: Google Reviews
120 opinii
5.0
5 miesięcy temu
Wspaniała szkoła do nauki języka polskiego! Bardzo ucieszyła mnie możliwość nauki stacjonarnej, dostępność bonów podarunkowych, wygodny system płatności, nowoczesne i komfortowe sale lekcyjne, a także uprzejmi i pomocni menedżerowie. Uczyłem się w grupie A2 u pana Karola i zdecydowanie mogę polecić tego lektora. Na zajęciach panowała bardzo pozytywna atmosfera, a przy tym było superciekawie i pożytecznie. Pan Karol dzieli się także wieloma interesującymi faktami o Polsce, które okazują się przydatne w życiu codziennym. Widać, jak bardzo kocha swoją pracę, co dodatkowo motywuje mnie do pilnej nauki. Jestem niezwykle zadowolony z kursu i postanowiłem kontynuować naukę w grupie B1 w tej samej szkole i z tym samym lektorem. Gorąco polecam!
Andrei Senchanka
5 miesięcy temu
Ukończyłem stacjonarny kurs języka polskiego z panem Emilianem. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu kursu oraz z moich wyników. Zaczynałem naukę praktycznie od zera, jednak kurs i podejście pana Emiliana są tak przemyślane, że na zajęcia chodziłem z przyjemnością. Byłem w pełni zaangażowany i zważywszy na mój poziom, nie czułem żadnego stresu ani bariery językowej. Kurs, na który uczęszczałem, był prowadzony po polsku oraz (w rzadkich przypadkach) po angielsku. Z reguły wszystko było tłumaczone maksymalnie jasno, produktywnie i kiedy trzeba — kreatywnie. Dodam, że moje zajęcia odbywały się w soboty i trwały po trzy godziny. Trzy godziny polskiego z rzędu brzmi „niebezpiecznie” i na pewno nie należy do łatwych zadań. Dla mnie (niebędącego wielkim fanem nauki języków) nawet te trzy godziny były do udźwignięcia, a po lekcjach zostawało bardzo miłe uczucie. Dzięki lektorowi i jego elastycznej metodologii z radością wyczekiwałem kolejnych zajęć, nawet po intensywnym tygodniu w pracy. Chcę też wspomnieć, że organizacja ze strony menedżerów szkoły stoi na najwyższym, bardzo kulturalnym poziomie. Zawsze na czas dowiadywałem się o wszelkich zmianach czy grafiku, czując ich zaangażowanie i wsparcie. Dzięki temu kursowi jestem w stanie prowadzić podstawową komunikację po polsku — to już nie tylko „Dziękuję, dzień dobry”. Planuję kontynuować naukę w szkole „Polski na tak” i zapisałem się już na kolejny kurs A2. Specjalne pozdrowienia i podziękowania dla pana Emiliana🙌🏽👏🏽 Uważam, że to mój najlepszy nauczyciel w całym życiu, wliczając dzieciństwo i studia :))
Dzmitryi Kashtalya
5 miesięcy temu
Ukończyłam kurs A1 u pana Emiliana. Chodziłam z przyjemnością, zajęcia nie są nudne, mijają bardzo szybko, żartujemy, śmiejemy się i uczymy żywego języka. Pan Emilian jest bardzo artystyczny, wesoły, cieszy się z sukcesów uczniów i zawsze dba o przyjazną atmosferę na zajęciach. Zapisałam się już na A2. Życzę szkole sukcesów i dalszego rozwoju!
Iryna Savitskaya
1 miesiąc temu
Dzień dobry. Ukończyłem kurs na poziomie A1. Agata to wspaniała, kulturalna i profesjonalna lektorka, podobnie jak cały zespół. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i dziękuję!
Mikhail Kudlach
3 miesiące temu
Najlepsze kursy i absolutnie najlepszy nauczyciel, pan Piotr! Zawsze żałujesz, gdy jego zajęcia dobiegają końca. Najlepsze kursy i absolutnie najlepszy nauczyciel, pan Piotr! Zawsze żałujesz, gdy jego zajęcia dobiegają końca.
Mitius
1 miesiąc temu
Ogromne podziękowania dla szkoły Polski na TAK, а w szczególności dla lektora Karola! Zajęcia były bardzo komfortowe, żywe i wesołe. Dowiedziałam się wiele nie tylko o samym języku polskim, ale także o życiu oczami native speakera — to bardzo inspirowało i pomagało głębiej zrozumieć kulturę. Świetnie zdałem pierwszy etap, czuję progres i ogromną wdzięczność. Na pewno wrócę, aby kontynuować naukę! Wspaniałe doświadczenie, szczerze polecam szkołę, a zwłaszcza lektora Karola.
Katerina Kireeva
Korzystamy z nowoczesnej platformy online
Czego można się spodziewać na zajęciach
Automatyczna weryfikacja zadań
Ćwiczenia z materiałami wideo i audio
Zadania domowe online
Żywy słownik
Reakcja nauczyciela na bieżąco

Najczęściej zadawane pytania
ul. Wolska 50, Warszawa
NIP:5272996803
admin@polskinatak.pl
© 2026, Polski Na Tak